Еггер Кромка АБС 23х0,8 Дуб Галифакс олово H3176 ST37

Артикул: 1380593 Категория:

Детали

Бренд

Egger

Материал

Кромка

Вид декора

древоподобные

Толщина, мм

0,8

Ширина кромки

23

Тип кромки

ABS